Motorhistoriska Klubben i Skåne

Kontakt

 

 

Styrelsen:

Sune R Svensson  Ordförande  Tel: 040-49 02 62  sune@mhkskane.nu
Jan Kvant  Vice ordförande  Tel: 046-70 68 91  jan@mhkskane.nu
CG Folkeson  Sekreterare  Tel: 070-929 20 76  cg@mhkskane.nu
CG Olsson  Kassör  Tel: 0707-49 79 51  cgo@mhkskane.nu
Björn Johansson  Ledamot  Tel: 070-630 70 11  bjorn@mhkskane.nu
Staffan Hanson  Ledamot  Tel: 070-419 96 99  staffan@mhkskane.nu
Sainy Wesslund  Ledamot  Tel: 070-755 69 54  sainy@mhkskane.nu
Niels Jensen  Ledamot  Tel: 073-992 98 10  niels@mhkskane.nu
Kalle Håkansson  Suppleant  Tel: 070-552 44 32  kalle@mhkskane.nu


Redaktionskommitté:
Carl Gustaf Olsson: Björn Johansson, Carl Gustav Folkeson


Valberedning:
Kent Carlsson (Sammankallande) Tel: 040-45 32 0 kent@mhkskane.nu
Alf Cyrén Tel. 0708-67 08 19 alfcyren@hotmail.se
 
Övriga
Kalle Håkansson, Projektledare Thulinträffen  kalle@mhkskane.nu
Björn Johansson, Rallygeneral  bjorn@mhkskane.nu
Redaktör för VINTAGE Carl-Gustaf Olsson cgo@mhkskane.nu
Staffan Hanson  Webbmaster, informationsansvarig  staffan@mhkskane.nu
Besiktningsman MHRF-försäkringen Sune Svensson Tel: 040-49 02 62
Klubblokal: Gamla Dalbyvägen 194, 245 92 (Kyrkheddinge) Staffanstorp               

 

Kontakta oss

Beskriv ditt ärende. Välj ett av nedanstående alternativ:




Genväg till medlemsregistret    Mawik:

 

Sune R Svensson

CG Folkeson

Sainy Wesslund

Niels Jensen

Hitta till Kyrkheddinge  Klicka på den interaktiva kartan nedan:

 

Jan Kvant

CG Olsson

Björn Johansson

Staffan Hanson

Kalle Håkanssson

Kontakta gärna klubben! Du hittar olika alternativ här ovan!

Motorhistoriska Klubben i Skåne     

Postadress: Enhögsatan 6, 212 31  Malmö

Tel:  040 - 49 02 62   

e-post: info@mhkskane.nu

     

  © Copyright Motorhistoriska Klubben i Skåne