Motorhistoriska Klubben i Skåne

Använd gärna länken nedan om du vill kontakta klubben

 

Du länkas då till ett kontaktformulär i en ny flik, när du stänger den kommer du tillbaka hit

 

KONTAKT

Använd gärna länken nedan om du komma till medlemsregistret MAWIK

 

Du länkas då till MAWIKS inloggning i en ny flik, när du stänger den kommer du tillbaka hit

 

MAWIK

Valberedning:

 

Kent Carlsson

(Sammankallande)

Tel: 040-45 32 0

kent@mhkskane.nu

 

 

 

Övriga

 

Björn Johansson

Rallygeneral

 bjorn@mhkskane.nu

 

 

Alf Cyrén

Tel. 040-18 86 42

       0708-67 08 19

alfcyren@hotmail.se

Staffan Hanson

Webbmaster, informationsansvarig

 staffan@mhkskane.nu

 

 

 

 

Besiktningsmän MHRF-försäkringen

 

 

 

 

Carl-Gustaf Olsson

Redaktör för VINTAGE

 cgo@mhkskane.nu

Rickard Bruzelius

Tel: 044-81 873

Sune Svensson

Tel: 040-49 02 62

Styrelsen:

Sune R Svensson

Ordförande

Tel: 040-49 02 62

 sune@mhkskane.nu

Jan Kvant

Vice ordförande

Tel: 046-70 68 91

 jan@mhkskane.nu

CG Folkeson

Sekreterare

Tel: 070-929 20 76

 cg@mhkskane.nu

CG Olsson

Kassör

Tel: 0707-49 79 51

 cgo@mhkskane.nu

Curt Borgenstam

Ledamot

Tel: 046-77 59 30

 curt@mhkskane.nu

Björn Johansson

Ledamot

Tel: 070-630 70 11

 bjorn@mhkskane.nu

Staffan Hanson

Ledamot

Tel: 070-955 07 88

 staffan@mhkskane.nu

Sainy Wesslund

Ledamot

Tel: 070-755 69 54

 staffan@mhkskane.nu

Niels Jensen

Suppleant

Tel: 073-992 98 10

 niels@mhkskane.nu

 

 

Motorhistoriska Klubben i Skåne Postadress: Enhögsgatan 6, 212 31 Malmö Tel: 040-49 02 62 E-post: info@mhkskane.nu Klubblokal: Gamla Dalbyvägen 194, 245 92 (Kyrkheddinge) Staffanstorp

© Motorhistoriska Klubben i Skåne     All rights reserved

Design: Staffan Hanson